Отже, iPhone нового покоління! Тільки що закінчилася презентація компанії Apple, де був представлений новий смартфон! Його офіційна назва iPhone 5. Відразу ж перейдемо до його характеристикам.

IPhone 5

Розширення екрану нового iPhone 5 – 1136 × 640; співвідношення – 16:9 (дивитися фільми в широкому форматі стало ще зручніше!); Діагональ – 4 дюйми. На екрані 5 рядів додатків.

Зроблено новий смартфон зі скла та алюмінію. При цьому iPhone 5 на 18% тонше, 7.6 мм, на 20% легше, ніж iPhone 4S. Довгастий подовжений корпус нового iPhone 5 дозволив вмістити на екрані трохи більше інформації. При цьому в руці телефон лежить ще краще. Одним словом – ергономіка на висоті. Під новий розмір екрану iPhone 5 уже оновлені всі системні додатки від Apple.

iPhone 5 має підтримку LTE. Філ Шиллер перерахував країни, що підтримують LTE, в цьому списку, на жаль, України не має.

Характеристики IPhone 5

iPhone 5 підтримує 2 діапазони Wi-Fi: 2.4 ГГц і 5 Ггц при 802.11n. Дзвонити тепер можна буде за допомогою Facetime через 3G мережі.

процесор  IPhone 5

Процесор смартфона – А6. Він збільшить швидкість роботи додатків iPhone 5 майже в два рази. Представник з EA Studios, Роб Мюррей, продемонстрував кілька ігор, для того, щоб присутні змогли оцінити, наскільки краще в них  стала графіка. Також, процесор смартфона краще працює з фотографією.

камера IPhone 5

Скло камери нового iPhone 5 зроблено з сапфіру. Цифра 8 у графі «megapixel» приємно радує любителів знімати фото. Покращена стабілізація камери, оновлені лінзи. Серед нових можливостей можна відзначити можливість панорамної зйомки. Запис відео ведеться у форматі 1080 HD. Фотографувати можна не припиняючи зйомку відео.

відеокамера IPhone 5

В iPhone 5 замість двох мікрофонів тепер 3. Покращено шумопоглинання. Оновлений коннектор під назвою Lightning (блискавка). У ньому всього лише 8 контактів, замість 30, як в старому. Багато функцій використовують бездротові технології.

iPhone 5 буде доступний, за традицією, в двох кольорах – чорний і білий. Джонні Айв, провідний дизайнер компанії Apple розповів про зовнішній вигляд смартфона. Конкретно про те, що компанія, мабуть, ще ніколи не випускала такого досконалого пристрою за своїми пропорціями.

У продаж iPhone 5 поступить 21 вересня в наступних країнах: США, Канада, Англія, Франція, Німеччина, Австрія, Японія, Гонконг, Сінгапур.