Stealth.com представили нову модель mini PC під назвою LPC-700F. Головною особливістю системи є повна відсутність вентиляторів. У порівнянні з іншими подібними системами модель LPC-700F має значну перевагу в продуктивності за рахунок останнього покоління мобільних процесорів Intel Core i7. У стандартній комплектації LPC-700F поставляється з процесором Intel i7 3610QE.

Міні комп'ютер LPC-700F

 

Комп’ютер LPC-700F має такі роз’єми: 4x USB 3.0, 2х Gigabit LAN, 6x RS232/Serial, аудіороз’єми, відеороз’єми DVI-D, VGA, HDMI.
Міні комп'ютер LPC-700F
У стандартній комплектації LPC-700F оснащений твердотілим диском місткістю 128 Гбайт. Як повідомляють розробники моделі, це найпотужныша і найфункцыональныша машина серед малогабаритних і безшумних ПК на ринку. Великим радіатором системи, по суті, є її корпус, виконаний з алюмінію.

Вид ззаду комп'ютера LPC-700F

Міні-комп’ютер LPC-700F повністю сумісний з операційними системами Microsoft Windows, 7/8/XP, Linux та іншими поширеними ОС. Оперативна пам’ять комп’ютера може бути розширена до 16 Гбайт. Вартість моделі LPC-700F в даний час стартує від 1995 $.

Stealth LittlePC мають свою нішу на ринку і користуються заслуженим попитом. У таких системах зацікавлені користувачі, яким з різних причин не підходять великогабаритні комп’ютери, але їм потрібно потужне сучасне залізо.
Для такого компютера Вам може знадобитись прінтер,  придбати  canon mp620 с описанием и отзывами  Ви зможете на сайті printer-snpch.com.ua