З’явилася 2-х слотова версія відеокарти Asus GTX 680 DirectCU II 4 Гб

Відомий виробник комп’ютерних комплектуючих, компанія Asus, поповнила асортимент своїх відеокарт новою моделлю на базі чіпа NVIDIA GTX 680 . Вона отримала назву Asus GTX680-DC2-4GD5 .

Asus GTX 680 DirectCU II 4 Гб

Відеокарта отримала подвоєний об’єм пам’яті GDDR5 (4096 Мб) з 256-біт. інтерфейсом, а також фірмовий 2-х слотовий кулер DirectCU II з двома вентиляторами. Система охолодження заснована на технології прямого контакту мідних теплових трубок з поверхнею чіпа. Роль останнього грає 28-нм чіп GK104 з архітектурою Kepler. Він містить в загальній складності 1536 ядер CUDA. На зворотному боці відеокарти встановлена додаткова пластина-радіатор. Як кажуть розробники, дана система створює шум на 14 дБ менше референсу. При цьому зниження температури ядра складає 20%.

Відеоприскорювач має інтерфейс PCI Express 3.0 x16. При збірці використані тільки якісні компоненти, серед яких Super Alloy Capacitors, Super Alloy Chokes, Super Alloy MOS. Відеокарта оснащується десяти фазною системою DIGI + VRM з цифровим контролером харчування. Штатна частота відео ядра складає 1006 МГц, але за допомогою технології NVIDIA GPU Boost вона може автоматично зростати до 1058 МГц. Пам’ять працює на частоті 6008 МГц. На задній планці Ви знайдете два порти DVI, по одному HDMI і DisplayPort.

Asus GTX 680 DirectCU II 4 Гб

Новинка підтримує такі функції і технології, як

DirectX 11;
NVIDIA FXAA;
NVIDIA TXAA;
Adaptive VSync;
NVIDIA 3D Vision;
NVIDIA 3D Vision Surround;
NVIDIA CUDA;
NVIDIA PhysX;
NVIDIA SLI.
З відеокартою поставляється утиліта GPU Tweak, за допомогою якої можна гнучко налаштувати всі основні параметри графічного процесора і змінити швидкість обертання вентиляторів. Орієнтовна ціна і дата початку продажів GTX680-DC2-4GD5 в Asus поки не називають.

***
Недавно, мені  стало известно , що аналізувати сайти конкурентів можна за допомогою сервісів Rookee и Addstudio. Детальніше на rebill.me