MacBook Pro Retina 13 ‘може вийти на ринок найближчим часом

Причина швидкого виходу невідома. Можливо, яблучники вирішили таким чином відзначити перемогу в суді над Samsung. А може, просто помітили, що 15-ти дюймова модель Retina MacBook Pro продається поганенько. Тому незабаром ми повинні побачити 13-ти дюймовий MacBook Pro, оснащений дисплеєм Retina з роздільною здатністю 2560×1600 пікселів.

MacBook Pro Retina 13’

Ніяких подробиць поки не повідомляється. Невідомі ні дата виходу, ні специфікації, ні ціна. Так, що інтерес користувачів їм вдалося підігріти. Багато інтернет видань вже палко обговорюють майбутню новинки. Хтось заявляє, що у ноутбука буде корпус, як у Mac Book Air, а хтось повідомляє про наявність дискретної відеокарти. Хто виявився ближчим до істини, покаже лише час.

Однозначно те, що Apple вже давно пора представити на ринок цікаву новинку. Адже становище компанії не здається таким безхмарним. Apple продовжує дотримуватися своїх принципів в ціновій політиці і не йде назустріч користувачам. У багатьох сегментах ринку (планшети, ноутбуки, телефони) компанію давно вже витісняють конкуренти.

Ультрабукі Aspire M3 Touch і V5 Touch на базі Windows 8

В арсеналі Acer з’явилися нові ультрабукі під управлінням Windows 8. Acer пішли по шляху багатьох виробників. Вони не стали сушити голову з розробкою нових моделей. Просто встановили на колишні моделі сенсорний дисплей і «вісімку». Перемаркерованних їх і запустили у продаж. Так і відбувся реліз нових моделей Aspire M3 Touch і V5 Touch .

Aspire M3 Touch

Acer Aspire M3 Touch має товщину 22 міліметри, а вага близько двох кілограм. Діагональ дисплея дорівнює 15.6 дюйма. Габарити, прямо скажемо немаленькі, але компенсуються потужною начинкою. Ноутбук має процесор сімейства Ivy Bridge і відеокартою GeForce GT 640M виробництва NVIDIA. Сенсорний дисплей HD допускає до 10 одночасних торкань.

Лінійка Aspire V5 Touch складається з ноутбуків з діагоналлю 14 і 15.6 дюймів. Всі характеристики збігаються з описаним вище M3 Touch, але вартість моделей V5 дещо знижена.

Виробник повідомляє, що в роздрібному продажі ноутбуки повинні з’явитися нинішньої осені, а їх вартість буде становити близько 1000 доларів.