Компанія Acer представила ноутбук під назвою TravelMate P453

Відомий виробник позиціонує дану модель, як ідеальний варіант для малого бізнесу і домашнього офісу.

TravelMate P453

Ноутбук TravelMate P453 виробник оснастив спеціальною функцією ProShield Security. Вона призначена для захисту ноутбука від несанкціонованого доступу, якщо раптом його у Вас вкрадуть або Ви його втратите. Крім цього, є спеціальне рішення Acer Office Manager (AOM). AOM увібрало в себе комплекс різних функцій для захисту ноутбука.

Крім того, ноутбук ідеально підходить для інтернет-серфінгу, доречі, якщо Ви шукаєта Выделенный сервер для Ваших сайтів, то пропоную звернути Вашу увагу на   http://hostpro.ua/ru/servers.html  , там Ви знайдете все, що потрібно для Ваших сайтів.

У списку специфікацій ноутбука можна помітити CPU Intel Core 3-го покоління, дисплей з діагоналлю 15.6 дюйма з LED підсвічуванням, а також клавіатуру Acer FineTouch, що має захист від попадання рідини і блоком цифрових клавіш. Ноутбук працює під управлінням Windows 7 Professional. Причому її можна буде оновити до версії Windows 8.

Компанія Lenovo збирається збільшити випуск лептопів

Lenovo

Провідні виробники комплектуючих для ноутбуків на Тайвані стурбовані планами Lenovo збільшити випуск лептопів під своєю маркою. При цьому Lenovo будуть самі постачати комплектуючі, внаслідок чого тайваньські ODM-виробники можуть позбутися частини замовлень.

На даний момент Lenovo виробляють своїми силами приблизно 20-30% продукції (ноутбуки, десктопи і т.п.), від загальної маси поставок під своєю маркою. Але, ось уже скоро (в кінці цього або початку наступного) на спільному підприємстві Compal Electronics і Lenovo в Хофее стартує власне виробництво ноутбуків компанії.

Також Lenovo відкрили свої виробничі лінії в Північній Америці та Бразилії, на яких виробництво почнеться в наступному році. Крім власного виробництва, компанія збирається організувати мережу китайських постачальників комплектуючих.