amd

Представники компанії AMD на обговоренні підсумків 4-го кварталу вже не приховували той факт, що партнери AMD вже отримали серійні зразки гібридних процесорів сімейства Richland . А буквально днями їх характеристики були оприлюднені. Попередні дані говорять про деяке поліпшення продуктивності і сумісності з Socket FM2. Все це повинно привернути увагу до AMD APU. І якщо тут були косметичні зміни, то в кінці року мають вийти гібридні процесори Kaveri, які матимуть більш значущі поліпшення.

Ресурс OBR-Hardware отримав дані про основні анонси процесорів компанії AMD на найближчі півроку. Згідно з цією інформацією першими вийдуть гібридні CPU Richland для десктопів у виконанні під Socket FM2. Їх дата виходу призначена на 19 березня. 7 травня повинна з’явитися CPU зі зниженим енергоспоживанням для лептопів у виконанні під BGA.

В кінці травня мають бути представлені CPU Kabini , ще через місяць вийдуть оновлені CPU сімейства FX (архітектура Piledriver). Але чогось революційного вони не принесуть, оскільки мова в даному випадку йде про оновлення ядра Vishera.