Кожна людина, яка займається певною справою завжди хоче мати з цього певний прибуток. А особливо приємно, якщо ця справа є для вас улюбленою. В цій статті я розповім вам про деякі можливі методи заробітку на власному блозі або сайті, які були перевірені особисто мною.

1)      Блогун.  Це,  мабуть найвідоміший сервіс для заробітку на власному блозі .

Детальніше про цей сервіс читайте на сторінці Система Blogun

2)      Сапа . Це, мабуть, найбільша біржа продажу посилань. Плюсами біржі є надійність, наявність функції автоматичного розміщення посилань і велика кількість рекламодавців. Тут ви зможете без проблем продати посилання з вашого сайту чи блогу за певні гроші. Також ви зможете вибрати автоматичний режим продажу і розміщення посилань. Посилання тут продаються на певний термін. Мінусами біржі є не дуже високі ціни на посилання, але це тільки на мій погляд, але якщо ваш сайт або блог має хороший ТИЦ і PR то ціна за посилання зростає в рази. Заробити в цій системі можна багато, все залежить від якості вашого сайту, кількості проіндексований сторінок.

3)      BuyPost . Це, можна сказати, аналог сапи, тільки для блогів. Перевагами цього сервісу є більш високі ціни і простота в використані. Тут також присутня система автоматичного розміщення посилань, що дозволяє заробляти гроші навіть не турбуючись про продаж посилань, система це зробить для вас. Посилання тут, так само як і в сапі, продаються на певній період.

Недоліками цієї біржі є те, що туди приймають блоги з ненульовим ТІЦ або Pr.

Якщо ви плануєте заробляти в цих системах, то прохання реєструватись по моєму посиланні. Це вам нічого не буде коштувати і з вас не будуть стягуватись кошти, а просто система буде мені платити за вашу активність. Це можна сказати за те, що я розповів вам про її існування і розповів про основні принципи роботи у ній і якщо ви все зрозуміли і почали заробляти в ній гроші, то система мені платить невеликий відсоток.

Якщо щось не зрозуміло – питайте, я, якщо знаю то розповім.