Загальні відомості про Blogun

Blogun – це система, яка дозволяє купувати або продавати рекламу в блогах.

Вся реклама в блогуні поділяється на три види:

 1. Постовий
 2. Короткий огляд
 3. Детальний огляд

Ну і тепер про кожен детально

 • Постовий – це унікальний текст, який містить рекламне посилання. Розмір постового повинен не перевищувати 250 символів. Зазвичай, постовий розміщують після статті, рідше – перед нею. Мінімальна ціна постового становить  15 руб.
 • Короткий огляд – це унікальний авторський текст розмір якого коливається  від 700 до 1500 символів. В короткому огляді блогер коротко описує те, що вимагає рекламодавець, і ставить від 1 до 2 посилань на сайт рекламодавця. Мінімальна ціна становить 30 руб.
 • Детальний огляд – це унікальний авторський текст розмір якого  від 1500 символів. В детальному огляді рекламодавець має детально описати предмет рекламної кампанії з використанням до 3-ох посилань. Ціна від 100 руб.

Blogun для блогерів

Переваги системи Blogun

 1. В систему Blogun приймаються майже всі блоги.
 2. Простота та легкість пошуку рекламодавців для вашого блогу.
 3. Велика кількість рекламодавців
 4. Надійність
 5. Гарантовані виплати

Недоліки системи Blogun

 1. Мінімальна сума виплати становить 1000 руб.
 2. Комісія системи становить 15%
 3. Посилання з свого блогу Ви продаєте назавжди

Основні моменти, які варто знати для вдалого заробітку в системі Blogun

 1. Основне правило роботи в будь-якій системі – це перш за все якісне виконання завдань. Адже саме за якісно виконане завдання, рекламодавець обов’язково додасть Вас у свій “золотий список”  і надалі саме Вас буде першим запрошено в його нову рекламну кампанію.
 2. Якщо Ви власник блогу з низькими показниками ТІЦ та ПР, то сподіватись на особливо великий дохід не потрібно, адже рекламодавець не захоче платити за посилання у Вашому блозі більше ніж 30 руб., тому раджу Вам перші зароблені гроші потратити саме на показники Вашого блогу, і тоді ціни за рекламу збільшаться, а з ними і Ваш заробіток .
 3. Як тільки Ви додали свій блог у систему, не женіться одразу за великим заробітком, на мою думку краще продати 10 посилань, але за дорожчу ціну, чим 100 –  за копійки. Так, згоден, за продані 100 посилань Ви заробите більше ніж за 10, але в майбутньому, коли ви продасте багато посилань, навряд хтось захоче купити у Вас лінк за нормальні гроші, адже кому потрібен лінк з сайту, на якому посилань більше ніж контенту. Тому на це теж звертайте увагу.

Blogun для рекламодавців

Переваги Blogun

 1. Дешеві ціни. Так,  Blogun , це один з тих сервісів, де можна гарно розрекламувати свій сайт, потративши при цьому  небагато грошей.
 2. Великий вибір площадок для проведення Вашої рекламної кампанії.
 3. Ну і звичайно простота у використанні.

 Недоліки Blogun

 1. Багато неякісних рекламних площадок. Оскільки в  Blogun беруть майже всі блоги, то і якість їх відповідно не велика. Звичайно і в блогуні є багато дуже якісних площадок, але найти їх не так то й просто.
 2. Не дуже досконала перевірка наявності куплених посилань. Звичайно, Blogun перевіряє на наявність посилання, які Ви купили, але все ж таки, багато чого він не помічає, тому деякі куплені Вами посилання з часом можуть бути видалені не добросовісними блогерами .
 3. Комісія системи в 15%. Кожна система стягує з її користувача певний відсоток. 15% це як на мене не так і багато, тому в принципі на цей недолік можна і не зважати

Основні моменти, які потрібно знати для проведення вдалої рекламної кампанії

 1. Старанно підбирайте блоги для розміщення реклами в них. Мій досвід показує, що деколи краще заплатити більше і все ж таки отримати те, що хочеш. Звичайно можна купувати і самі дешеві постові, але все ж таки деколи краще потратити більше і купити якісне посилання чи огляд.
 2. Як умога детальніше описуйте завдання, яке повинен буде виконати блогер, так Ви позбавите себе від непотрібних Вам суперечок.

Висновки

Ось в принципі і все, що потрібно знати про  Blogun . Як Ви бачите, система має свої мінуси, але все ж таки вона варта того, щоб її спробувати, як для заробітку, так і для реклами. Ну і звичайно, прошу реєструватися в цій системі по моєму реферальному посиланню. Для цього достатньо натиснути на банер блогуна або перейти за посиланням http://blogun.ru/whoofjbbgjf.html . Всім моїм рефералам допоможу розібратися в системі, тому якщо щось незрозуміло – запитуйте, із задоволенням відповім на ваші питання .