PowerColor випустили відеокарту Radeon HD 7750 Go! Green

Корпорація TUL представили новий продукт зі своєї лінійки Go! Green на базі графічного процесора Radeon HD 7750 . Відеокарта Radeon HD 7750 Go! Green оснащується пасивною системою охолодження, завдяки чому відеокарта не створює шуму і відмінно підійде для мультимедійних комп’ютерів. Нагадаємо, що дещо раніше PowerColor вже випустили відеокарту на базі HD 7750 з активним кулером .

 Radeon HD 7750 Go! Green

Відеокарти серії Go! Green відрізняються від інших продуктів зниженим енергоспоживанням і штатними частотами ядра і пам’яті. Дана новинка не стала винятком. Ядро відеокарти працює на частоті 800 МГц, а пам’ять 1125 МГц (ефективна частота GDDR5 – 4500 МГц). Всього відеокарта несе на борту 1 Гб пам’яті GDDR5 з інтерфейсом 128-біт.

 Radeon HD 7750 Go! Green

Повідомляється, що виробник застосував в схемі живлення плати високоякісні компоненти живлення: твердотільні конденсатори, транзистори PowerPAK і екрановані дроселі. Крім того, варто відзначити той факт, що відеокарта поставляється в екологічно чистої упаковці. Ціна поки не оголошується, але за любов до “зелених” технологій і відсутності шуму покупцеві доведеться заплатити трохи більше, ніж за звичайну версію.